Pm&pm S.c. Dubisz-Ucherska Magdalena, Sas-Kusek Małgorzata

Niepubliczne Przedszkole Sportowo - Taneczne FairPlay | Przedszkole niepubliczne Czyżyny - Sprawdź naszą ofertę!

Przedszkole niepubliczne Czyżyny

Najlepszym dowodem na jakość świadczonych przez placówkę dydaktyczną usług są uśmiechy dzieci oraz opinie zadowolonych rodziców, doceniających profesjonalizm i pomysłowość wykwalifikowanych opiekunów, sprawujących opiekę nad ich pociechami. Przedszkole prywatne Fair Play kładzie duży nacisk na takie aspekty wychowania, jak sportowe współzawodnictwo oraz edukacja językowa dla najmłodszych. Dodatkowo dostępnych jest tu wiele ciekawych zajęć, takich jak warsztaty plastyczne i kółko przyrodnicze, pozwalające rozwijać zainteresowania dzieci i kształtować prawidłowe postawy na przyszłość.

Pm&pm S.c. Dubisz-Ucherska Magdalena, Sas-Kusek Małgorzata
Dekerta 24