Fizjorodzina Anita Makuła-Noworyta

Rehabilitacja w domu Wrocław - Szeroki zakres metod / Fizjorodzina - Anita Makuła-Noworyta - Rehabilitacja Dzieci NDT-Bobath

Rehabilitacja z dojazdem do pacjenta Wrocław

Szeroki zakres metod, jakie w gabinecie Fizjorodzina stosuje Anita Makuła - Noworyta pozwala na dobranie rehabilitacji wprost do konkretnego przypadku. W zależności od tego, z jakimi dysfunkcjami boryka się dziecko można wyróżnić: terapię neurologiczną, rehabilitację dzieci z wadami postawy, ruchową rehabilitację dzieci bazującą na ćwiczeniach ogólnorozwojowych i wzmacniających mięśnie bądź też rehabilitację wcześniaków z opóźnionym rozwojem ruchowym. Wrocławska fizjoterapeutka specjalizuje się zwłaszcza w metodzie Ndt - Bobath, aktywizującej całe ciało poprzez wpływ na napięcie mięśniowe oraz dostarczanie wrażeń zmysłowych i czuciowych.

Fizjorodzina Anita Makuła-Noworyta
aleja Jana Kasprowicza 79 / 2